Nytt nummer ute, 4-24!!!
- Written by www.scooternorge.no
Her kommer høstens første nummer, 4-24!
Med en interessant artikkel om International Snowmobile Hall of Fame. Hvorfor er dette så stort i USA? Tester, presentasjoner, Ny demper på det skandinaviske markedet. Veterantreff i Langfjord.
HayDays
Hay Days har startet snøscootersesongen i USA og vi har bildekavalkade derfra.
MY2025 oppsummering
Snart er det vinter, så vi har laget en kort oppsummering av hva som er viktigt og hva du bør se etter når du skal ut.
Nye klær
På klærsiden skjer det ting som vi har funnet ut og laget en kort presentasjon fra noen av leverandørene.
Totalt 12 tester
Deretter lager vi en siste oppsummering av våre langdistansetestmaskiner om hvordan det gikk med dem forrige sesong.
Retro
Vi presenterer også Polaris sine unike modeller når de feirer 70 år og at vi presenterer Yamaha Inviter. Yamaha Blaster høres tøff ut, og det var da den kom på markedet.
Nyheter
LEN Dempere til norden og vi har besøkt ASP Group
Les mer i bladet!
ABONNER! http://www.scooternorge.no/abonnement eller epost Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.